Stránky

neděle 12. července 2015

Noční výjezd na MonteNegro

Skrze sociální blázinec FB jsem byl pozván na Event. Na noční ježdění jsem již technicky vybaven a tak jsem neváhal a jel. Za negry opět účast slabá. Qbic má sloní nohu, se kterou se skutečně nedalo šlapat a ostatní jsou lemry. Ze Dvora vyrážely 4 kusy. Moje maličkost, Pavel Hrneček, Fána Nedvídek a organizátor Martin Blažej.

Jednalo se převážně o asfaltky krom sjezdu z MonteNegro do Pece. Sraz byl v Hostinném ve 22:00 hod., kam se sjelo asi nejvíc účastníků. Z mého pohledu samej chrt na 29". Ale i se svými proporcemi a celopérem spíše terénních proporcí jsem jim dokonce stačil. Výjezd Černým dolem byl vcelku v pohodě. Na Hoffmankách se přidaly další světlušky.

Finálního stoupání na Černou Horu se z úst organizátora účastnilo asi 18 bikerů. Což je skutečně pěkné. Nutno dodat, že stoupání od poslední zatáčky bylo kruto přísný, jak říká Pavel H. U horní stanice lanovky následovalo občerstvování u někoho doslova kdo co dal.

Dále se to roztrhalo, protože ne všichni jeli do Pece. Sjezd byl příjemnej a konečně jsem si užil celopéro. V Peci bylo toho času mrtvo, jen asi nonstop Desperado, nebo jak se to jmenovalo, měl otevřeno. Personál nás i ve 3:00 hod. příjemně obsloužil.

Dále následoval návrat domů. Kosa jako sviň - méně jak 8°C. Ovšem závodní TdF tempo nás zahřálo. Na čele jako rozrážeči vzduchu se střídali největší borci. Přijezd do DKnL byl v 5:00 za plného světla.

Pár ilustračních fotografií
https://www.flickr.com/photos/smejdil/sets/72157655805824292


Žádné komentáře:

Okomentovat